O firmě

Zkušebny tlumičů – od základních po nejvyspělejší
Firma ModularTest byla založena v roce 2011 s cílem nabídnout zákazníkům kromě válcových zkušeben brzd hlavně ucelenou řadu zkušeben tlumičů. Tato řada pokrývá jak limitované požadavky malých autodílen, tak i požadavky STK a velkých servisů s nepřetržitým testováním velkého počtu vozidel.

Více než 25 let zkušeností
Zakladatel ModularTestu Ing. Pavel Skuhravý se v oboru pohybuje od roku 1989. Pracoval na výzkumně/vývojových a řídících pozicích v řadě firem  v oboru diagnostiky podvozků. Mimo jiné byl odpovědný za uvedení a schválení první generace EUSAMA testerů tlumičů pro trh belgických STK a své znalosti problematiky testování tlumičů nadále prohloubil spoluprací s Ústavem konstruování VUT v Brně nebo Výzkumným a vývojovým oddělením GOCA v Belgii. Podílel se například na projektech vývoje měření Minimálního fázového posunu nebo Měrného útlumu u EUSAMA zkušeben tlumičů.

Efektivní výroba
Většina výroby ModularTestu je zajišťována dodavatelským způsobem s osvědčenými partnery, jako jsou KEB-EGE nebo Roboterm. U zkušeben provádíme pouze konečné nastavení a testování. Za účelem snížení výrobních nákladů je konstrukce zkušeben optimalizována kvalifikovanými vývojovými pracovníky ModularTestu pro výrobní možnosti dodavatele. Dalším krokem v optimalizaci konstrukce je použití shodných mechanických a měřících subsystémů (modulů) vždy v několika různých zkušebnách.

Pružná reakce na požadavky zákazníka
Součástí všech zkušeben je i software, který je také vyvíjen interně ve firmě ModularTest. Spolupráce s prověřenými dodavateli mechanických součástí zkušeben zaručuje téměř neomezenou výrobní kapacitu ModularTestu, vývoj vlastního softwaru navíc umožňuje velmi pružně reagovat na požadavky zákazníků.

Pokud máte zájem o další informace, kontaktujte nás na pavel@modulartest. cz nebo telefonním čísle +420 722 706 712.