4.3.2013 – Nový produkt – zkušebna tlumičů ST200

Uvádíme na trh nový produkt – standardní kompaktní EUSAMA tester tlumičů  ST200. Tento tester je druhým a nejnižším členem naší nové řady standardních EUSAMA testerů tlumičů, doporučených pro použití v servisech. I tento tester tlumičů, podobně jako vyšší modely, podporuje více metod vyhodnocení výsledků – EUSAMA nebo Minimální fázový posun.
Tento levnější a prostorově optimalizovaný tester sdílí s ST400 nově vyvinutou levnější technologii pohonu, vhodnou pro běžné použití v servisech (až 25 testovaných aut za den) a sdílí měřicích prvky s vyššími řadami testerů tlumičů. Testery tlumičů ST200, ST400 i ST500 jsou rozměrové kompatibilní s řadou válcových testeru brzd RP600.
Ve srovnání se všemi vyššími modely přináší tester tlumičů ST200 přináší velkou úsporu cenovou, prostorovou (kompaktní instalace v jedné jámě s volitelným válcovým testerem brzd RP600) i úsporu v přípravných pracích (zabetonovaní jednoduchého volitelného rámu pro samostatný tester tlumičů ST400 nebo celou testovací linku MTL400).